Przywitani i zaproszeni przez panią Katarzynę Honinik, obserwujemy zabawę i wesołe okrzyki dzieci i dorosłych. Wiejski Ośrodek Kultury w Bieniowicach, radni oraz pani Małgorzata Ceglarska po raz trzeci zorganizowali festyn pod jakże sławnym dla Bieniowic bocianem. “Witamy Bocianie Lato” tak ten rodzinny piknik został okrzyknięty. Z daleka już widać i słychać było dziecięce okrzyki radości. Z daleka także było czuć wspaniałe zapachy dobywające się z grilla. Muzyka witała jako pierwsza. Głośna, ale jakże wesoła i pełna chęci zabaw nawet dla dorosłej części. Niesamowity pomysł na tak rodzinną imprezę